Cam Balkon Yapımı

Tüm cam balkon ihtiyaçlarınız için kaliteli üretim ve profesyonel hizmet ile tanışın.
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Cam Balkon Yapımı Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Detaylı ölçü alımı için keşif yapılması
 • Cam balkonunuzun imal edilmesi
 • Montajın yapılması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Profesyonel Cam Balkon Yapımı

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, cam balkon yapımı hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz cam balkon ustası, cam balkon modelleri aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Cam Balkon

Kış aylarında da balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir cam balkon. Dış etkenlerin ve soğuk hava şartlarının balkonunuzdan faydalanmanızı kısıtladığı zaman firmamız balkonunuzu, cam balkon sistemi ile kapatarak, dış etkenlerden korur ve aynı zamanda tamamen aydınlık, panoramik, ferah bir kapalı mekan elde edilmiş olur.

Uzun yıllardır gelen tecrübesi ve uzman ekibi ile cam balkon, katlanabilir cam balkon sektörüne farklı bir anlayış katan firmamız, en son teknolojiyi takip ederek müşterilerine özel çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman çok önemlidir. Müşterilerin istek, öneri ve şikayetleri ile kendimizi daima geliştirmekteyiz.

Eşikli ve Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Mekanların daha çok kısıtlı oluğu yerlerde yapılan bir sistemdir. Yalnızca yatay olarak hareket eder, böylece mekanlarınız daha cazip hale gelir. Kanat kısımlar içeri ya da dışarı katlanmadığı için her türlü perde uygulamasına müsait hale gelmektedir. Ayrıca kanatlara takılan kilitler sayesinde ortamlarınız daha güvenli hale gelir.

Eşiksiz sürme cam balkonda 5 farklı ray sistemi bulunur. 5 farklı sistemde camlar, farklı yönlere açılabilmektedir. Dış etkenlere tamamen kapalı olup, yağmur, toz ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Eşiksiz sürme cam balkon sisteminde 8mm veya 10 mm cam kalınlığı kullanılır. Kullanılan camlar, ŞİŞECAM patentli, kaliteli camlar kullanılmaktadır.

Cam Balkonun Avantajları Nedir?

Firmamız sizlere cam balkon seçeneklerinde şekil, renk ve fonksiyon seçenekleri sunar. Cam kanatların istenildiği zaman açılıp kapayabilme özelliği sayesinde mevsimlerin her güzelliğini yaşama imkanı bulursunuz.

Cam balkonda hareketli kanatlar sağa, sola veya her iki yöne birbirlerinden bağımsız olarak açılır. Açıldığı zamanda çok fazla yer kaplamaz. Cam balkon sistemlerimiz, balkonunuza uyumlu, en son teknoloji kullanılarak yapılan sistemlerdir.

Dış etkenlerden hava çok yağmurlu veya çok soğuk olabilir. Ayrıca hava kirliliği ve trafik gürültüsü de olabilir. Bu yüzden balkonlardan yararlanma engellenir. Firmamız tarafından yapılan cam balkonlar sayesinde böyle sıkıntılı durumlarda dahi keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Cam balkon sistemleri; her türlü konut, kafe, restoran ve villa için yapılabilir.

Firmamız tarafından yapılan camlar, kanat profiline özel yapıştırıcılar ile yapıştırılarak, su, hava şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.

Otomatik Giyotik Cam

Firmamız tarafından ısı ve ses izolasyonu bakımından yüksek mukavemetli cam seçenekleri ayrıca sizlere sunulmaktadır. Müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına göre her bir sistem 2, 3 veya 4 camdan oluşabilir. Giyotik cam sisteminde ilk cam sabit diğerleri ise hareketli olacak şekilde dizayn edilir. Sabit olan cam aynı zamanda aşağı doğru iken korkuluk görevini de görebilir. Böylelikle hem güvenlik hem de estetik görünüm bir arada olmuş olur. En büyük avantajları, kolay açılır ve kapanıyor olması, korkuluk görevi görmesi ve diğer cam balkon sistemine göre daha güvenli olmasıdır.

REZERVASYON YAP

Hizmet Bölgeleri

İstanbulTümü

Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaKoltuk YıkamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Cam Balkon Yapımı
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek Hattı