Petek Temizliği

ÖnerilenSağlıklı ve temiz bir ısıtma sistemi için peteklerinizi profesyonel ekiplerimize temizletin.
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Petek Temizliği Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Peteklerin ilaçlı su ile temizliği
 • Peteklerin arındırılması
 • Petek filtrelerinin temizliği
 • Petek havasının alınması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Profesyonel Petek Temizliği

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, petek temizliği hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz petek yıkama firması, radyatör temizliği yapan firma aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Petek Temizliği Hizmeti

Petek temizliği düzenli aralıklara yapılması gereken bir işlemdir. İhmale gelmemesi gereken, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi de şarttır. Firmamızda kusursuz kaliteli hizmet, konusunda uzman teknik personellerimiz ile petek temizlik işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Petek Temizliğinde Detaylar

Petek temizlik işlemleri kış aylarının başlangıcında gerçekleştirilmelidir. Yeni yılın başlaması ile sorunsuz bir ısınma için petek temizliği mutlaka olmalıdır. Düzgün temizliği sağlanmayan petekte gözlenen ısınma sorunları belirir. Bunların başında petekte yüzeysel ısı kayıpları gözleyebilirsiniz. Peteğin alt kısmı ya da yan tarafları soğuk, üst kısmı sıcak olur. Ya da bunun tam tersi gözlenebilir. Isı kayıplarında ay sonunda gelecek faturanızda negatif olarak etkilenir. Peteklerde hava sıkışması, doğalgazın ve kombinizin fazla çalışması demektir. Peteği ısıtmak için kombiniz çok daha fazla enerji harcar. Bu da iki katı elektrik ve doğalgaz tüketimi demektir. Petek temizlikleri her anlamda size olumlu olarak dönüş yapar.

Petek Temizliği Neden Gerçekleştirilmelidir?

Petek temizliğinin başlıca nedenlerinden biri tam performanslı ısı kazanmaktır. Petekte yaşanan ısı kayıplarının önüne geçmek için mutlaka petek temizliği şarttır. Temiz olan petek bir diğer peteğe uygun sıcaklıktaki ısı transferini düzgün gerçekleştirir. Doğalgaz faturanızda bu durumdan olumsuz etkilenmez. Sadece bir telefonunuz ile petek temizliği işlemi için ekibimiz görevlendirilir. Petek temizliği işlemleri sonrasında gerekli kontroller yapılarak düzgün bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Temizlik işlemleri sırasında uygun ortam oluşturulmalıdır. Ekibimiz gerekli düzeni sağladıktan sonra temizleme işlemine geçilir. Peteklerinizin içerisinden çıkan siyah su sizi korkutmasın. Peteğinizin içinde zamanla biriken yağlı su akışın olmasını engeller. Yağlı suyunun boşaltılmasından sonra gerekli temizlik gerçekleştirilmesi ile peteğiniz temiz olarak yerine takılır. Hava alma işlemi sonrasında kullanıma hazırdır.

Petek Isınmalarında Karşılaşılabilecek Sorunlar

Petekleriniz her yıl var gücü ile çalışır. Nerdeyse bütün kış kapanmaz. Bu süre içerisinde peteklerin iç ve boru kısımlarında hava, pislik ve yağlı su birikir. Yağlı su zaman içerisinde peteğin iç kısmında katman oluşturur. Bu katman ile yeteri düzeyde su akışı, ısınma sağlanamaz. Bunun önüne geçebilmek için petek temizliği şarttır. Ekibimiz ve gerekli ilaçlarımız ile peteğin saran katmandan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. Peteğinize her hangi bir zarar vermeyen sadece pislikten uzaklaştıran temizleyici ilaçlarımız ile ısınma performansınızı arttırıyoruz. Evinizdeki bütün peteklerin temizlenmesi ile kış aylarında oluşabilecek zamansız sorunlarınızın üstesinden geçmiş oluyorsunuz. Temizliğin ihmal edilmesi durumunda petek içerisinde hava sıkışması ve patlamalar gözlenebilir. Sağlam peteklerde herhangi bir su sızıntısı olmamalıdır. Özellikle dip kısımlarda, akmalar ya da damlamalar görüyor iseniz mutlaka tarafımıza başvurmalısınız. Rutin temizlik ve bakımı ihmal etmemeli sağlınızı ve sevdiklerinizi riske atmamalısınız. Uygun fiyat garantisi altında işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Gerekli durumlarda parça değişimi de sağlanmaktadır. Her parça garanti altında olup, işlemlerimiz faturalıdır.

REZERVASYON YAP

Hizmet Bölgeleri

İstanbulTümü

Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaKoltuk YıkamaSineklik İmalatıKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Petek Temizliği
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek Hattı