Sineklik İmalatı

ÖnerilenTüm kapı ve pencereleriniz için kolayca sineklik yaptırın.
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Sineklik İmalatı Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Kapı ve pencere ölçülerinizin alınması
 • Ölçülerinize özel üretilen sinekliklerin montajı

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Profesyonel Sineklik İmalatı

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, sineklik i̇malatı hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz sineklik ustası, sineklik modelleri aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Sineklik

Sinekler, özellikle yaz aylarında huzur vermeyen haşerelerdir. Üstelik bu haşereler ayakları ile pek çok mikrobu evimize ve vücudumuza taşırlar. Isırdıklarında günlerce kaşınmaya ve alerjiye yol açarlar. Hiç zararsız olsalar dahi sesleri oldukça rahatsızlık vericidir. Bu nedenle sineklerden kurtulmak, onları evlerden uzaklaştırmak şarttır. Genellikle sinek ilaçları, içerisinde bulunan etken maddeler, insan sağlığına da zarar vereceği için kullanılmaması tavsiye edilir. Daha doğal bir yöntem olan sineklik uygulaması, sineklerin eve girmesini engeller. Artık yaz boyunca pencerelerinizi kapalı tutmanıza gerek yok. Çünkü bizler, evleriniz için sineklik üretiyor ve bunların pencerelerinize takıyoruz.

Çocuklarınızın Sağlığı Her Şeyden Önemli

Sinekler küçük çocuk ve bebeklerin sağlığını da tehdit ediyor. Onların narin bedeni sinek ısırıkları nedeni ile alerji olabiliyor. Üstelik vücutlarına giren mikrop, farklı hastalıklara da neden olabiliyor. Bu nedenle çocuk odaları için de sineklik üretiyoruz. Üstelik bu sineklikler, odaya oksijenden başka bir şey girmesini engelliyor. Bu sayede eviniz havalanırken, sineklerden korunuyor. Uzman kadromuz ve deneyimli ekibimiz ile birlikte hem işyerleriniz, hem de evleriniz için gerekli ölçülerde sineklikler hazırlıyor, bunları sizin için monte ediyoruz.

Böcek ve Diğer Haşerelere de Engel

Yaz aylarında evinizdeki ışığa yalnızca sineklerin gelmediğine şahit olmuşsunuzdur. Uçan pek çok böcek de bu ışığa gelir ve hem sesleri, hem de ısırıkları ile sizlere rahatsızlık verir. Dahası bir şey yiyip içerken, içine düşerler ki bu da sağlığınız açısından son derece tehlikelidir. Bizim hazırladığımız sineklikler sayesinde artık yalnızca sineklerden değil, uçan tüm haşerelerden kurtulacaksınız. Yaz aylarınızda evinizin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Çocuk odalarınızı gönlünüzce havalandırabilir ve sinek gibi bir tehdidi artık unutabilirsiniz. Sinekler artık çocuklarınızın uykusunu bölmeyecek ve onları ısırmayacak. Hem siz, hem yiyecekleriniz, hem de çocuklarınız artık sineklere ve haşerelere karşı güvende.

Her Pencereye ve Bütçeye Uygun

Tasarladığımız sineklik ürünleri her pencereye uygun olarak hazırlanıyor. Üstelik takılması ve çıkarılması oldukça basittir. Sinekliğinizi temizlemek isterseniz tek bir hareket ile camınızdan sökebilirsiniz. Yine tek bir hareketle takabilir ve kullanabilirsiniz. Sık delikleri sayesinde en küçük sineklerin ve böceklerin bile evinize girmesine engel olabilir, evinizin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Artık sineklerin taşıdığı mikroplardan ve hastalıklardan korkmanıza gerek bulunmuyor. Hem yaz, hem de kış aylarında pencerelerinizde siper görevi görecek bu ürünlerimiz bütçenize de oldukça uygun. Hatta balkon kapılarınıza da sineklik yaptırabilir ve yiyeceklerinizi haşerelerden koruyabilirsiniz. Gün boyu vızıldayan, odadan odaya uçan, sizi ısıran ve yiyeceklerinize konan sineklere, uçak böceklere ve haşerelere artık son. Bizler özel olarak geliştirdiğimiz sineklik ürünlerimiz sayesinde evlerinizi dış dünyadaki tehlikelere karşı koruma altına alıyoruz. Üstelik bu ürünlerimiz sayesinde evinize daha az toz giriyor ve eviniz daha uzun süre hijyenik kalıyor.

REZERVASYON YAP

Hizmet Bölgeleri

İstanbulTümü

Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaKoltuk YıkamaPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Sineklik İmalatı
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek Hattı