Koltuk Yıkama

ÖnerilenEv ve ofislerinizdeki koltuk, sandalye vb. tüm eşyalarınızı profesyonel ekipmanlarla yıkatın.
-+
-+
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm eşyaların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, koltuk yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz koltuk temizleme firması, koltuk yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Yeni ev döşerken, ofis açarken, araç satın alırken en dikkat ettiğimiz be en işlevsel olan eşyalar tartışmasız koltuklar. Hem konfor hem kullanışlılık hem de estetik anlamında bulunduğumuz ortama atmosfer oluşturan koltuk takımları, işlevselliği ölçüsünde temizlik gerektiriyor.

Sık kullanıldığından kirlenmesi ve kirden dolayı bulunduğu ortama eski ve bakımsız bir hava vermesi daha kolay olan bu eşyaların temizlenmesi, diğer birçok eşyaya göre daha zor ve dikkat gerektiriyor.

Koltuk temizliğinde sık yapılan bir yanlış olan silerek temizlemeye çalışmak, kiri koltuklara daha da yedirmenin yanı sıra kumaşı aşındırarak eşyanın ömrünü ciddi anlamda kısaltıyor.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız; koltuk yıkamada oldukça deneyimli ve işinin ehli personeliyle koltuklarınızı yıpratmadan temizlik garantisi veriyor.

Koltuk Yıkamada Buhizmet'in Kullandığı Teknoloji

El ile bastırarak silmek hemen her insanın aklına gelen ve uyguladığı bir yöntem olmasına karşın, ne yazık ki oldukça yanlış bir uygulama. Bu şekilde kirlerin ve lekelerim koltuk kumaşından çıkması değil aksine yayılarak daha da dinmesini beden olunuyor.

Buhizmet, teknolojinin de yardımlarıyla koltuk kumaşlarınıza göre seçtiği elektronik yıkama makinaları ve koltuklarınızda bulunan leke ve kirlere uygun deterjan seçenekleriyle en hassas döşemeleri bile güvenle temizleyebiliyor.

Püskürtmeli, emmeli, kuru temizleme ve daha birçok ihtiyaca göre kullanılacak çeşitli yıkama makinaları ile koltuklarınız yıpranmadan toz, kir ve lekelerden arındırılabiliyor.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Alanında uzman ve birçok mobilyanın piri olmuş deneyimli personelimiz ile ister konutlarınızda ister iş yerlerinizde isterse de araçlarınızda koltuk yıkama güvenle yapılır.

Ev ve iş yerlerindeki koltuk takımları iskelet olarak benzer olmasına karşın kumaş olarak farklılık gösterebiliyor. Firmamız, kumaşın yapısına ve kullanımdan dolayı oluşan kir ve lekenin durumuna göre seçtikleri yıkama makinası ve temizlik ürünleri ile mekanlarınıza gelerek bir kaç saat içinde hızlı ve güvenli bir şekilde temlik işlemini yapıyor.

Koltukların ayrılan minder ve korken kısımlarının yanı sıra açılır kapanır aparatları ve kol dayama başlıkları ekstra bir özenle temizlenerek yine kumaşın yapısına göre kurutma işlemi uygulanıyor.

Araç koltuklarında ise, aracınızın olduğu yere özel yıkama makinaları ve temizlik ürünleriyle gelerek marka ve modeli be olurda olsun aracınızın akşamlarına zarar vermeden koltukları söküp temizliyoruz. Ardından koltukların kumaş yapılarına göre kurutma işlemi uygulayarak yine aynı hassasiyetle araçtaki yerlerine takıyoruz. Firmamız, araç koltukları için temizlik garantili çalışıyor.

Müşteri Memnuniyeti ve Fiyat Garantisi

Sektörde uzun yıllardır var olan ve yenilikleri en iyi takip eden koltuk yıkama firması olarak en güçlü motivasyon kaynağımız müşteri memnuniyeti. “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” düsturunu kendimize rota edinerek işimizle müşterilerimizi mutlu etmeye uğraşırken; piyasaya göre daha uygun tuttuğumuz fiyatlarla da müşterilerimizin ceplerini rahatlatmayı hedefliyoruz.

Şimdiye kadar aldığımız bütün işleri alnımızın akıyla teslim ederek müşterilerimize tertemiz bir yaşam alanı sunabilmenin haklı gururu içindeyiz.

REZERVASYON YAP

En Yeni Talepler

 • Koltuk Yıkama
  Hizmet tarihi
  24/07/2020
  Talep tarihi
  22/07/2020

  Koltuk ve sandalyelerin temiz bir şekilde yıkanması

 • Koltuk Yıkama
  Hizmet tarihi
  25/12/2019
  Talep tarihi
  21/12/2019

  2 adet Tekli koltuk2 adet uçlu çekyat koltuk 🛋

 • Koltuk Yıkama
  Hizmet tarihi
  04/11/2019
  Talep tarihi
  22/10/2019

  Koltuklar biri 3 kisilik, digeri 2 kisilik. Uc kisilik olan ekstra par...

 • Koltuk Yıkama
  Hizmet tarihi
  21/10/2019
  Talep tarihi
  28/09/2019

  3 koltuk ve 2 tanede yastıklı dikdörtgen puf var

 • Koltuk Yıkama
  Hizmet tarihi
  09/08/2019
  Talep tarihi
  06/08/2019

  Detaylı temizlikle aynı gün koltuk yıkama da yapılabilirmi

  Hizmet Bölgeleri

  İstanbulTümü

  Diğer Hizmetler

  Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
  1. Anasayfa
  2. Hizmetler
  3. Koltuk Yıkama
  Paylaş Kazan!

  PAYLAŞ KAZAN!

  Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
  Whatsapp Destek Hattı