Ataşehir Koltuk Yıkama

Önerilen Buhizmet kalitesi Ataşehir'de. Ev ve ofislerinizdeki koltuk, sandalye vb. tüm eşyalarınızı profesyonel ekipmanlarla yıkatın.
-+
-+
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm eşyaların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Ataşehir'de Profesyonel Koltuk Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı sayesinde, Ataşehir'de koltuk yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri bulur ve sana yönlendirir. Bu sayede, sana sadece keyfini sürmek kalır. Siz koltuk temizleme firması, koltuk yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucu alanında uzman kişilerden seçilmiştir. Size daha iyi hizmet verebilmek için bu kişileri sürekli çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını test ediyoruz

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Özetle size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni, bir işe yönlendirirken, tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Dolayısıyla size en uygun hizmet verenler arasından en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. Günümüz teknolojileri sayesinde biz de en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Artık çevrenize veya ailenize, bir iş için en uygun hizmet vereni sormak zorunda değilsiniz.

Ataşehir Koltuk Yıkama Hizmeti

Derinlemesine temizlik denilince akla gelen halılar ve koltuklar artık bizim güvencemiz altındadır. Hanımlar genellikle temizliğe başlamadan önce temizlik haritası çıkarırlar. İşte bu safhada dilerlerse koltuk temizliğini bizler üstlenebiliriz. Çünkü üstün kaliteye sahip ekipmanlarımızla iyi temizlik için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Kaliteli temizlik ürünleri ve pratik yıkama araçları ile kendinizi yormadan halılarınız pırıl pırıl olacaktır. Sevdiklerinizi güven altına almanın en temiz yolu bizimle tanışmaktan geçmektedir. Ataşehir koltuk yıkama adresinin bize çıkacağını çok iyi biliyoruz. Çünkü yıllarca kalitenin ve temizliğin adını her eve taşımaya çalıştık.

Temizliğin Kalitesiyiz

Koltuklar bir evde veya işyerinde en çok kullanılan eşya gurubuna girer. Bundan dolayı sık kullanıldığı için düzenli periyotlarda yıkanması gerekir. Bunun için yapmanız gereken kendi yöntemlerinizle koltuk temizliği değil, bizim teknolojik aletlerimizle yapılan mükemmel temizliği tercih etmelisiniz. Koltuk kumaşının içinde kalan kir ve tozu, makineler özel temizlik ürünleri ile temizlerler. Bunun yanında koltuklar taşıma yöntemi ile değil yerinde koltuk yıkama özelliği ile pırıl pırıl olacaktır.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Her koltuğun fiziki yapısı farklılık gösterdiğinden yıkama aşamaları da değişikliğe uğrayabilir. Minderleri ayrılan veya ayrılmayan ise yıkama şekli de farklıdır. Minder koltuktan ayrılıyorsa koltuk yıkama daha kolaydır. Çıkarılan minderler ayrıca temizlenerek yerine takılır. Koltukların temizliği evin havasını bir anda değiştireceğinden dolayı sıklıkla temizlik yapılması aile fertlerinin daha huzurlu ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Koltuklar özel yıkama makineleri ile hızlı sürede yıkanarak kurulanır. Yıkandıktan sonra hafif nemli kalabilir. Böyle bir durumda karşılaşırsanız neminin kuruması için biraz zaman vermelisiniz. Koltuklarda hiçbir şekilde renk atma veya deforme gibi durumlar söz konusu değildir. Bize ve ekipmanlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ataşehir koltuk yıkama sayesinde kirli hiçbir ev veya işyeri kalmasın.

Temizlik Biz Demektir?

Temizliğin doğru adreslerce ve kişilerce yapılması önemlidir. Buna bağlı olarak firmamız her konuda temizliğin tek adresi olmaya devam etmektedir. Kaliteli ve tecrübeli ekip ile verilen adrese giderek, yerinde halı ve koltuk yıkama fırsatlarını asla kaçırmayın. İçinize sinen bir temizlik için mutlaka bizimle tanışmalısınız. Farkında lığımız yaptığımız işin kalitesinde saklıdır. Yıllarca bizimle olan müşterilerimiz bizi iyi tanırlar. İşimize verdiğimiz önem ve saygı uyguladığımız temizliklerde açıkça ortaya çıkmaktadır. Temizliğin tek adresi olarak kendimizi görmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sadece koltuk yıkama değil, halı yıkamalarda da adımızdan söz ettirmeyi başarmış durumdayız.

REZERVASYON YAP

Ataşehir'deki Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Koltuk Yıkama
 4. İstanbul
 5. Ataşehir
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek HattıBilgin olsun
Kredi kartı ile yapacağın ödemeyi peşin fiyatına 6 taksite bölebilirsin.