Beylikdüzü Halı Yıkama

Önerilen Buhizmet kalitesi Beylikdüzü'de. Halılarınızın temizliği için semtinizdeki en iyi yıkamacılardan hizmet alın.
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Halı Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

 • Halı Yıkama kapsam görseli

  Son Teknoloji Makineler

  Daima son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanıyoruz. Bu sayede halılarınız üstün teknoloji ile derinlemesine temizleniyor, geriye sadece keyfini sürmek kalıyor.

 • Halı Yıkama kapsam görseli

  Ücretsiz ve Hızlı Servis

  Tüm halılarınızı mümkün olan en kısa sürede adresinizden alıyor, yıkayıp, kurutup, tekrar adresinize teslim ediyoruz. Tamamen ücretsiz. Üstelik bunun için herhangi bir alt limit de yok.

 • Sık Sorulan Sorular

  • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

   Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

   Kalite prensiplerimiz:

   • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
   • Hizmet kalitesini daima koruma
   • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
  • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

   Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
  • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

   Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

   Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

   Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

  • Buhizmet nedir?

   Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

   Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

  Beylikdüzü'de Profesyonel Halı Yıkama

  Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, Beylikdüzü'de halı yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz halı yıkama fabrikası, halı yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

  Uzman

  Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

  Güvenilir

  Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

  Tecrübeli

  Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

  Hızlı

  Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

  Beylikdüzü Halı Yıkama Hizmeti

  Yaşantınıza renk katan, alanlarınızda estetik öğeyi vurgulayan halılarınız evinizin olmazsa olmaz parçalarındandır. Evinizi yansıtan halılarınız gün içerisinde çok fazla kire maruz kalmaktadır. Ev halkının sürekli olarak temas halinde bulunduğu ve zemini kaplayan halılarınız bakteri, küf oluşumuna karşı korunarak ev akarlarından arındırılmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde halılarınızın hijyen koşullarına uygun olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Klasik temizlik yöntemi ile üsten süpürme yöntemi halılarınızın üstünde bulunan kirleri halının alt tabakasına itmektedir. Alt tabakaya itilen kirler astım, ve solunum yolu hastalıklarına sebep olmaktadır. Firmamız tüm ev akarlarını halınızdan arındırarak, ilk günkü gibi halılarınızı teslim etmektedir.

  Halı Yıkama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

  Evinizden, çalışanlarımız eşliğinde araç ile teslim alınan halılarınız, sipariş fişiniz size teslim edilerek yıkama alanına sevk edilmektedir. Yıkama yerine ulaşan halılarınız ilk etapta süpürme işlemi ile tozlarından arındırılır. tozlarından arındırılan halılarınız, halı cinsine göre yıkanır. Cinsine göre yıkama işleminde; buharlı, köpüklü ve şampuanlı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Cinsine Göre Halı Yıkama

  Step halılar, Shagy halılar yıkama işlemi en zor gerçekleştirilen ve derinine inmesi en zor olan halı çeşitlerindendir. Step halılar devri ve baskısı ayarlanabilen fırçalı makineler ile yıkanmaktadır. Islatma, şampuanlama ve fırçalama yönteminin ardından gelberi yöntemi gibi aşamalardan geçirilerek işlem sonlandırılır. Shagy halılarda diğer halılara oranla daha titiz bir yıkama ve bakım gerçekleştirilmektedir. Doğru yöntemle ve düzenli şekilde bakımı yapılmaması halinde yıpranmalar gerçekleşmektedir.

  İpek halılar yıkama işleminde en çok emek isteyen halılardır. İpek halılar yıpranmaya çok yatkın halılar olduğundan ağır kimyasal ilaçlar ile bu halılar yıkanmamalıdır. Firmamız ipek halılarınızı yıkarken tamamen bitkisel şampuanlama yöntemi kullanarak halının cinsini korumaya son derece özen gösterir. Isparta halıları renk cümbüşü olan ve birçok rengi içerisin de barındıran halılardır. Bu cinse sahip olan halılarınızda şampuan tamamen halının türüne uygun olarak seçilmektedir. Leke çıkarıcılar sınırlı biçimde kullanılarak, renk karışımlarının önüne geçilmektedir. Nepal halılarınız da ağır kimyasallar kullanılmadan temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Halı Yıkamada Ücret Hesaplama Yöntemi Nasıl Belirlenir?

  Evinizden teslim alınan halılarınız, sipariş formu doldurularak ve halınızın türü ve cinsine göre belirlenmektedir. Her halının kendine has yıkama yöntemi olduğundan yapılacak işlemler maliyet olarak m2 cinsinden hesaplanmaktadır. Halının çeşidine göre m2 cinsinden hesaplanan fiyatların içerisinde en düşük maliyetler eklenerek size taban fiyatlar sunulmaktadır. Piyasa fiyatları karşılaştırıldığında, firmamızın size sunduğu m2 ücretler cebinizi yakmayacak kadar uygundur.

  REZERVASYON YAP

  Beylikdüzü'deki Diğer Hizmetler

  Ev TemizliğiEv BoyamaKoltuk YıkamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
  1. Anasayfa
  2. Hizmetler
  3. Halı Yıkama
  4. İstanbul
  5. Beylikdüzü
  Paylaş Kazan!

  PAYLAŞ KAZAN!

  Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
  Whatsapp Destek Hattı