Eyüp Ev Dezenfeksiyonu

Buhizmet kalitesi Eyüp'te. Zararlı bakteri ve virüslerden korunmak için hemen evinizi dezekfekte ettirin.

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Ev Dezenfeksiyonu Hizmetinde Neler Yapılır?

 • Ev Dezenfeksiyonu kapsam görseli

  Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünler Kullanılır

  Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu onayıyla üretilen özel bir dezenfektan kullanılır. Koronavirüsü gibi etkili virüsleri dahi etkisiz hale getirir. Bu ürünle evinizdeki tüm yüzeyler, profesyonel bir makine yardımıyla, isteğinize göre püskürtme veya buharlı dezenfeksiyon işlemi ile dezenfekte edilir.

 • Ev Dezenfeksiyonu kapsam görseli

  Cildinize Zarar Verilmez

  Dezenfeksiyon işleminde antialerjenik ürün kullanılır. Tamamen insan/hayvan temasına uygundur ve cilde zarar vermez. Dezenfeksiyon işleminden 15-20 dakika sonra evinizi kullanmaya devam edebilirsiniz, ekstra herhangi bir temizlik işlemi gerekmez.

 • Ev Dezenfeksiyonu kapsam görseli

  Virüslerin %99.99'u Yok Edilir

  Kullandığımız dezenfektan birçok virüs, bakteri ve mantarı %99.99 oranında yok etmektedir. Dolayısıyla dezenfeksiyon işleminin ardından, evinizi 15-20 dakika havalandırıp, bakteri ve virüslerden arınmış evinizde güvenle yaşamaya devam edebilirsiniz.

 • Sık Sorulan Sorular

  • İşlem öncesi veya sonrası ev temizliği gerekir mi?

   Ev dezenfeksiyonu hizmetinde yapılan işlem, bir ev temizliği işlemi değildir. Öncesinde veya sonrasında ev temizliği hizmeti alabilirsiniz ancak buna mecbur değilsiniz. Bununla birlikte, dezenfeksiyon işlemi öncesi ev temizliği alıp daha steril bir ortamda dezenfeksiyon işlemini yaptırabilirsiniz.
  • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

   Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

   Kalite prensiplerimiz:

   • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
   • Hizmet kalitesini daima koruma
   • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
  • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

   Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
  • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

   Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

   Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

   Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

  • Buhizmet nedir?

   Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

   Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

  Eyüp'te Profesyonel Ev Dezenfeksiyonu

  Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, Eyüp'te ev dezenfeksiyonu hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz dezenfeksiyon şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

  Uzman

  Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

  Güvenilir

  Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

  Tecrübeli

  Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

  Hızlı

  Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

  Eyüp'teki Diğer Hizmetler

  Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaKoltuk YıkamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
  1. Anasayfa
  2. Hizmetler
  3. Ev Dezenfeksiyonu
  4. İstanbul
  5. Eyüp
  Paylaş Kazan!

  PAYLAŞ KAZAN!

  Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
  Whatsapp Destek Hattı