Kartal Koltuk Yıkama

Önerilen Buhizmet kalitesi Kartal'da. Ev ve ofislerinizdeki koltuk, sandalye vb. tüm eşyalarınızı profesyonel ekipmanlarla yıkatın.
-+
-+
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm eşyaların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Kartal'da Profesyonel Koltuk Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı sayesinde, Kartal'da koltuk yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri bulur ve sana yönlendirir. Bu sayede, sana sadece keyfini sürmek kalır. Siz koltuk temizleme firması, koltuk yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucu alanında uzman kişilerden seçilmiştir. Size daha iyi hizmet verebilmek için bu kişileri sürekli çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını test ediyoruz

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Özetle size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni, bir işe yönlendirirken, tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Dolayısıyla size en uygun hizmet verenler arasından en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. Günümüz teknolojileri sayesinde biz de en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Artık çevrenize veya ailenize, bir iş için en uygun hizmet vereni sormak zorunda değilsiniz.

Kartal Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklar, ev, ofis, otel, restoran veya iç ve dış mekanda oturmak için dizayn edilmiş olmalarının yanı sıra dekoratif olarak da yaygın bir şekilde kullanılan önemli bir mobilya parçasıdır.

Kanepeler, koltuklar, yemek sandalyeleri, kumaş duvar paneli ve diğer döşemeli mobilyalar yeniliğini ve konforunu korumak için profesyonel bir temizlik hizmeti gerektirir. Sürekli bakım mobilyaların ömrünü uzatan en önemli faktördür. Aynı zamanda çıkarılması gereken lekeler veya kirler varsa döşemenin daha kolay şekilde eski haline dönmesini sağlar. Koltuklarınızı ilk satın aldığınız haline geri getirmek isterseniz kartal koltuk yıkama sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Koltuk Takımları

Kumaş döşemeler tozları toplar ve kimi zaman hijyenik olmayan lekelere ve kirlere maruz kalırlar. Ancak birçok kişi uzun kurutma süresi ve temizlik uygulaması süresince koltuklara hasar vermek istemediklerinden kendi koltuklarını temizlemeye hevesli değillerdir. Şekil bozulması ve kumaş rengi solması mobilya sahipleri tarafından şikayet edilen en yaygın koltuk yıkama hizmeti sorunlarındandır.

Koltuklara uygun olarak yapılan temizleme işlemi, koltukların temizlik aşaması ve temizlikten sonraki aşamasında hasar görmemesi için büyük önem taşır. Kartal koltuk yıkama servisi, döşemeye zarar vermeden mükemmel temizlik sonuçları sunar. Çevre dostu, güvenli temizlik ürünlerini ve en son kuru temizleme teknolojisini kullanarak koltuklarınızı temizler.

Koltuk Yıkama Hizmetinin Faydaları

 1. Her Türlü Döşeme İçin Güvenli

Kimyasal olarak güvenli temizleyicilerle yapılan koltuk yıkama işlemi çoğu kumaş veya deri için güvenlidir ve hasara neden olmaz.

 1. Kuruma Süresi Gerekli Yok

Koltuklarınıza uygun olarak ayarlanan kuruma süresi sayesinde temizlik servisinin tamamlanmasından hemen sonra temizlenmiş ve kuru olan koltuklarınızı kullanabilirsiniz.

 1. Kumaş Büzülmesi Yok

Kartal koltuk yıkamanın düşük nemli koltuk yıkama uygulaması, temizlenmiş kumaşın büzülmesine neden olmaz.

 1. Etkili bir Koltuk Temizleme Çözümü

Koltuk temizleme işlemi koltukların etkin bir şekilde temizlenmesi için bir dizi güvenli ve kimyasal temizlik kiti ve leke çıkarma solüsyonuyla yapılır. Lekenin çıkarılmasının etkinliği, lekenin bulunduğu kumaşın tipine, lekenin ne zamandır durduğuna ve leke tipine bağlıdır.

Kartal Koltuk Yıkama Nasıl Temizliyor?

Koltuklar, düşük nemli şampuanlama işleminden geçmeden önce gömülü toz ve havadaki partikülleri çıkarmak için endüstriyel sınıf elektrikli süpürgeler tarafından vakumlanır. Düşük nem köpüğü, kumaşa hapsedilmiş kir parçacıklarını kapsüller ve temizleme işleminin sonunda kimyasal kalıntıların ve izlerin arkasında bırakılmadan yenilenmiş ve temizlenmiş bir takımı sunar. Son olarak temiz bir döşeme tabakası üzerine dezenfektan çözeltisi ek bir hijyen koruması katmanı için kalan toz parçalarını ve bakterilerini yok etmek için uygulanır.

REZERVASYON YAP

Kartal'daki Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Koltuk Yıkama
 4. İstanbul
 5. Kartal
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek HattıBilgin olsun
Her şey dahil fiyat veriyoruz, bizde ekstra ücretler yok!