Tuzla Koltuk Yıkama

Önerilen Buhizmet kalitesi Tuzla'da. Ev ve ofislerinizdeki koltuk, sandalye vb. tüm eşyalarınızı profesyonel ekipmanlarla yıkatın.
-+
-+
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm eşyaların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Tuzla'da Profesyonel Koltuk Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, Tuzla'da koltuk yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz koltuk temizleme firması, koltuk yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Tuzla Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuklar zamanla kirlenir ve tozlanır. Rengi giden koltuklar hem hijyen açısından, hem de görüntü açısından hoş değildir. Üstelik evde kedi, köpek gibi evcil hayvan varsa tüy sorunu da bulunur. Biriken bu tüyler hem sizin, hem de çocuklarınızın sağlığını büyük ölçüde tehdit eder. Bu nedenle ev temizliği dendiğinde, koltuk temizliği de bundan ayrı tutulmamalıdır. Koltuk temizliğini kendiniz yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak yeterli hijyeni sağlamak için muhakkak profesyonel bir destek almanız gerekiyor. Bizler bunun için yanınızdayız. Hem koltuk temizliği, hem de ev temizliği konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, uzman ekipleri siz rezervasyon yaptırır yaptırmaz gönderiyor. Artık kirlenen koltuklarınıza veda etmenizin vakti. Çünkü temizlendiğinde onları tanıyamayacaksınız.

Müşteri Memnuniyeti İlkemiz

Koltuklarınızı evinizde temizliyoruz. Üstelik yalnızca ev değil, işyeri ve muayenehanelerinizdeki koltukları da derinlemesine temizliyor, pırıl pırıl yapıyoruz. Artık hijyen dendiğinde bir kova su ve sabundan söz etmek yersiz. Daha profesyonel temizleyiciler ve hijyen sağlayan, kimyasal olmayan sabunlar kullanılıyor. Bizler de koltuklarınızı bu temizleyiciler ile hijyene kavuşturuyoruz, kimyasallar ile sizin sağlığınızı tehdit etmiyoruz.

Üstünkörü Temizliklere Veda

Gündelikçiler ile çalışmak sizlere yüksek tutarlara mal olur. Oysa bizler çok ekonomik rakamlara sizlere detaylı temizlik hizmetleri veriyoruz. Ayrıca profesyonel olmayan temizliklerde kullanılan malzemeleri asla tercih etmiyoruz. Her köşe en uygun malzemeler ve temizleyiciler ile hijyene kavuşuyor. Koltuklarınız da aynı şekilde. Uygun makine ve temizlik malzemeleri kullanılarak, eski rengine kavuşuyor. Koltuğunuza meyve suyu dökülmüş olabilir, kan lekesi bulaşmış olabilir, yemek kırıntıları olabilir, hatta kalem lekeleri de olabilir. Bizim için sorun değil. Çünkü kullandığımız temizlik malzemelerine güveniyoruz. Bu malzemeler koltuğunuza asla zarar vermeden derinlemesine temizlik yapıyor. Elbette personellerimizin emeğini de hiçe sayamayız.

İster Yarım, İster Tam Gün

Yarım gün ya da tam gün olarak tarafımızdan temizlik hizmeti alabilirsiniz. Her hafta, haftada iki kez ya da te seferlik temizlik hizmetlerinize dahi en profesyonel ekibimizi gönderiyoruz. İçinize sinen bir temizlik için gündelikçi aramanıza gerek yok. 4 ya da 8 saat içinde ekibimizin neleri başarabileceğini kendi gözleriniz ile görün. Üstelik koltuklarınızı temizletmek için tek kişi isteyebileceğiniz gibi, daha kısa sürmesi adına birden fazla kişi de isteyebilirsiniz. Böylelikle tertemiz olmuş koltuklarınızın ve evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Ev hanımı olmanız bu hizmetleri alamayacağınız anlamına gelmiyor. Koltuklarınızdaki inatçı lekeleri kulaktan dolma bilgiler ile çıkarmaya çalışmayınız. Bu lekelerin daha çok alana yayılmasına neden olacaktır. Bunun yerine hemen bizleri arayın ve hem uygun, hem profesyonel temizlik hizmetlerimizden faydalanın.

Nereden Başlayacağımızı Biliyoruz

Hem ev temizliğinde, hem koltuk temizleme hizmetlerimizde nereden başlayacağımızı çok iyi biliyoruz temizliği küçümsememek ve hijyenin önemini kavramak oldukça önemli. Sizlere pırıl pırıl bir ev bırakırken, çalışmalarımızı belli bir plana göre yürütüyoruz. Sizler dilerseniz gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Bizler sizin yerinize evinizi ve koltuklarınızı baştan aşağıya tertemiz yaparız. Evinize geldiğinizde pırıl pırıl olmuş görüntünün keyfini sürebilirsiniz. Çalıştığını personelden memnun kalmazsanız günün her saati bizi arayabilir ve eğer memnun kalırsanız yine aynı personel ile çalışmayı isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına her türlü aksiyonu almaya hazırız.

REZERVASYON YAP

Tuzla'daki Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Koltuk Yıkama
 4. İstanbul
 5. Tuzla
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek Hattı