Üsküdar Koltuk Yıkama

Önerilen Buhizmet kalitesi Üsküdar'da. Ev ve ofislerinizdeki koltuk, sandalye vb. tüm eşyalarınızı profesyonel ekipmanlarla yıkatın.
-+
-+
-+
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Koltuk Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm eşyaların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Üsküdar'da Profesyonel Koltuk Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı ile, Üsküdar'da koltuk yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri sana yönlendirir. Sana sadece kolayca hizmet almanın keyfini sürmek kalır. Siz koltuk temizleme firması, koltuk yıkama şirketi aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların dikkatle değerlendirilmesi sonucunda, alanında uzman kişiler belirlenerek seçilmiştir. Buna rağmen, size daha iyi hizmet verebilmek için kayıtlı profesyonelleri, ilerleyen süreçte bir çok kez çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını tekrar test ediyoruz.

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Dolayısıyla size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni bir işe yönlendirirken mümkün olduğu kadar çok tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Haliyle, size en uygun hizmet verenler arasından tekrar eleme yaparak en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Artık çevrenize veya ailenize sorarak, ihtiyacınız olan hizmetler için birini aramak zorunda değilsiniz. Biz zaten gelişmiş teknolojimiz sayesinde en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Size sadece bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapmak kalıyor.

Üsküdar Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama işlemi son zamanlarda hanımların ve ofis sahiplerinin oldukça işine gelen bir hizmet olmuştur. Kişiler kirlenen koltuklarını yıkama aşamasında ellerinde bulunan imkanlar ile yeteri kadar verim alamamakta ve bu konuda mutlaka uzman kişilere ve aletlere gereksinim duymaktadır. İşte bu aşamada ise devreye biz Üsküdar koltuk yıkama firması girmektedir. Kişilere bu konuda yeterli kalite ve donanım ve işinde deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Koltuk Yıkama İçin İletişime Geçin

Koltuk yıkatma ihtiyacında olan kimseler koltuklarını yıkamadan önce tarafımıza ulaşım sağlayarak koltuk yıkatmak istediklerini de belirterek yıkama rezervasyonu almaları yerinde olacaktır. Rezervasyon alınması aşamasında kişilere ödeme seçeneği veya hizmeti aldıktan sonra kapıda ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Bu açıdan dolayı kişiler iter hizmeti aldıktan sonra isterlerse de hemen anında rezervasyon yaparken ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirler. Rezervasyonun tamamlanması ve sistemimize düşmesinden sonra iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak istediğiniz uygun olan gün ve saatte hizmeti verebilmek adına mutabık olunması sağlanacak ve rezervasyon onaylama işleminiz tarafımızca yapılacaktır.

Yerinde Hizmet Prensibi İle Çalışılmaktadır

Kuruluşumuz kişilere koltuk yıkama adına yerinde hizmet kalitesini de sunmaktadır. Bu açıdan dolayı kişilere herhangi bir nakliye masrafı da fiyata dahil edilmeyecek ve kolay bir şekilde ekipmanlarımız ve alanında deneyimli kişiler ile koltuk yıkama hizmeti yapılacaktır. Aynı zamanda kişilerin anında yıkama hizmetine dahil olmalarından dolayı aksi olacak durumlara da önceden müdahale edilebilme şansı doğmasından istedikleri hizmet kalitesinde kolay bir şekilde işlem başarı ile çözümlenmiş olacaktır.

Ücretler Nasıl Değerlendirilmektedir?

Kişilere sunulan hizmet sonucunda ücretler sabit olarak belirlemiştir. Bu durumda koltukların kirlilik oranına göre veya ebat göre bir ücret belirlenme kriteri de bulunmamaktadır. Kişilere sunulan hizmet halinde bir adet başına bir sabit ücret uygulaması yapılmaktadır. İşlem sonrasında firmamızdan hizmet alan kişiler kesinlikle sürpriz bir ek ücret ile karşılaşma durumu olmamaktadır. Aynı zamanda kişilere ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Kredi kartına tek çekim imkanı veya taksitli ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Aynı zamanda kişilerin sürekli olarak yıkama işlemlerinde bizim firmamızı tercih etmeleri halinde belirli indirim kuponları imkanları da sağlanmaktadır. Bu durumda kişiler hem daha kaliteli bir hizmet almakta hemde bu hizmeti kuponlar sayesinde daha ucuza almayı başarmaktadır. Bütün bu ödeme seçenekleri ve kaliteli hizmet güvencesiyle kişiler firmamızı tercih etmek ile yerinde bir karar vermiş olacaktır.

REZERVASYON YAP

Üsküdar'daki Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Koltuk Yıkama
 4. İstanbul
 5. Üsküdar
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek Hattı