Yatak Yıkama

Profesyonel makinalarla yataklarınız tertemiz olsun.
-+
-+

Fiyat aldığınızda kullanım koşulları, gizlilik politikası ve kampanyalardan haberdar olmak istediğinizi onaylamış olursunuz.

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Onay Profesyonel ve güvenilir hizmet verenler
 • Onay %100 memnuniyet politikası
 • Onay Tam zamanında hizmet sözü
Türkiye’nin lider firmalarının çalışanları ihtiyacı olan profesyonelleri Buhizmet ile buluyor.
 • Türk Telekom LogoArçelik Logo
 • Türkiye İş Bankası LogoFlo Logo
 • Eczacıbaşı LogoJeep Logo
 • Lc Waikiki LogoMavi Logo

Yatak Yıkama Hizmetinde Neler Yapılır?

Hizmet kapsamı

 • Sipariş verdiğiniz sayıda tüm yatakların yıkanması

Sık Sorulan Sorular

 • Fiyat teklifleri nasıl belirleniyor?

  Size sunulan teklif, aşağıda yer alan kalite prensiplerimiz baz alınarak, rezervasyon formunda sorulan soruların yanıtlarına göre belirlenmektedir.

  Kalite prensiplerimiz:

  • Müşteri ihtiyacına uygun planlama
  • Hizmet kalitesini daima koruma
  • Mümkün olan en uygun şekilde fiyatlama
 • E-posta ve cep telefonu bilgilerim neden isteniyor?

  Hizmetimizin kalitesini daima arttırabilmek için müşterilerimizle doğru ve zamanında iletişim kurmaya büyük önem veriyoruz. Bunun sağlanabilmesi için, hizmet öncesi ve sonrası süreç takibi oldukça önemli. Verdiğiniz iletişim bilgileri de bu süreçlerde iletişim için kullanılmaktadır.
 • Rezervasyonu tamamladım. Şimdi ne yapmalıyım?

  Herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor.

  Gerekli olması durumunda, detaylar için en fazla 48 saat içerisinde ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

  Eğer daha erken bilgi almak isterseniz veya sormak istediğiniz herhangi bir şey olması durumunda, iletişim sayfamız aracılığıyla veya 0850 305 05 80 numaralı telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • Buhizmet nedir?

  Buhizmet, hizmet ihtiyacı (ev temizliği, halı yıkama, kombi bakımı vb.) olanlara ücretsiz rezervasyon ve kolay iptal imkanı sunarak, en iyi hizmet verenlerle çalışabilmeyi sağlayan bir platformdur.

  Buhizmet referans kontrolü ve hizmet sonrası puanlama takibi ile her zaman en iyilerle çalışır.

Profesyonel Yatak Yıkama

Buhizmet yaygın hizmet veren ağı sayesinde, yatak yıkama hizmeti veren en iyi profesyonelleri bulur ve sana yönlendirir. Bu sayede, sana sadece keyfini sürmek kalır. Siz yatak yıkama şirketi, yatak temizleme firması aramayın, biz en iyilerini istediğiniz zaman sizin için gönderelim.

Uzman

Buhizmet'te kayıtlı tüm hizmet verenler, yapılan başvuruların değerlendirilmesi sonucu alanında uzman kişilerden seçilmiştir. Size daha iyi hizmet verebilmek için bu kişileri sürekli çeşitli elemelerden geçirerek uzmanlıklarını test ediyoruz

Güvenilir

Hizmet veren kaydı için, adli sicil kontrolü ve referans sorgulaması yapıyoruz. Özetle size herhangi birini yönlendirmeden önce gereken tüm özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Tecrübeli

Sistemimizde, herhangi bir hizmet vereni, bir işe yönlendirirken, tecrübeli olması en önemli kritelerden biri. Dolayısıyla size en uygun hizmet verenler arasından en tecrübeli olanları yönlendiriyoruz.

Hızlı

Bir tıkla ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. Günümüz teknolojileri sayesinde biz de en iyi hizmet verenleri size hızlıca yönlendiriyoruz. Artık çevrenize veya ailenize, bir iş için en uygun hizmet vereni sormak zorunda değilsiniz.

Yatak Yıkama Hizmeti

Ev Hanımları açısından yıkanması en zor olan eşya türlerinin en başında yataklar yer almaktadır. Zaman içerisinde yoğun olarak kullanıldıklarından dolayı çok fazla kirlenen yatakların temizlenmesi, başlı başına bir sorun teşkil etmektedir.

Firmamız da Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?

Yatak, içeriğinde antibakteryel olan, oksijen bazlı deterjan karışımının yer aldığı püskürtme cihazı ile iyice ıslatılır. Islatma işleminin bitmesinden sonra 5 dakika kadar bekletilerek, yatağın yüzeyinde bulunan leke ve kirlerin yumuşaması sağlanır. Yatağın kumaşında yer alabilecek çiş, kan, boya tarzındaki lekelerin üzerine leke sökücü ürünler sıkılarak, tüm lekeler çıkıp, bütün kokular yok oluncaya değin kumaş, uygun olan bir fırça ile fırçalanır.

Yatak temizliği sırasında üzerine sıkılan ürünler, yataktan iyice vakumlanarak çekilmezse, yatağın üzerine kusma yapar ve kokuya neden olur. Bu sebepten yatak iyice vakumlanarak, içindeki su makineye çekilir. Yatağın hangi oranda temizlendiği, vakumlama makinesine çekilen suyun renginden belli olmaktadır. Suyun renginde, kahverengi, sarı veya siyahlık görülmesi durumunda yatak iyice temizlenmemiş demektir. Böyle bir durumda makinenin ucundaki aparatta bulunan su temiz görünene kadar işlem tekrar edilir.

Vakumlama işlemi sonucunda, yatağın hem içi hem de dışı temizlenmiş, bütün mikrop, mite ve bakterilerden arınmış olur. Hala hafif nemli olan yatak, havalandırma durumu göz önüne alınarak kurumaya bırakılır.

Temizlikte Kullanılmakta Olan Ürünler ve Faydaları

Yatak temizliği sırasında kullanmakta olduğumuz sağlığa zararsız olan, kokusuz ve anti bakteriyel deterjanlar sayesinde, yatak dip köşe iyice temizlenir ve üzerinde bulunan tüm miteler ve bakteriler ölür. Deterjanın koruyucu özelliği sayesinde, yıkanma sonrasında aylar dahi geçse, kumaşın üzerindeki ürün bakteriler ile savaşmaya ve yatağı temiz tutmaya devam eder.

Leke çıkarıcı olarak kullandığımız ürünler, yatakta en ufak bir leke izi bırakmayacak derecede kumaşı derinlemesine temizler ve tüm kokuları yok eder. Bu sayede yatak kumaşı üzerinde yer alan koku ve lekelerden arınmış olur.

Vakumlama makinesi yatağınızda ki tüm suyu çekerek, çabuk kurumasını sağlar.

Profesyonel Yatak Yıkama Hizmeti

Konusunda uzman olan ekibimiz ile uzun yıllardır yatak, koltuk, halı yıkama konusunda hizmet vermekte olan firmamız, verdiği kaliteli ve ekonomik hizmet nedeni ile kendi sektöründe haklı bir yer edinmiştir. Yatak yıkama işlemlerini, yatağınızın bulunduğu mekanda yapmaktayız. Yıkama işlemi, yatağın büyüklüğüne göre 60 ile 90 dakika arasında sürmektedir. Kuruması ise 4 ile 8 saat arasında bir zaman almaktadır. Kullandığımız ürün ve makineler, son teknolojiye ait ürünlerdir. Yıkama işlemi neticesinde yatak zaten kuruya yakın bir hale geldiğinden, yataklarınızı kış mevsiminde de rahatlık ile yıkatabilirsiniz.

Sizlerde kirlenen yataklarınızı emin ellerde, ekonomik olarak temizletmek ve bakımını yaptırmak istiyorsanız, sitemize girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız referansları arasına sizleri de ekleyerek hizmet etmekten ve memnun müşterilerine bir yenisini daha eklemekten onur duyacaktır.

REZERVASYON YAP

Hizmet Bölgeleri

İstanbulTümü

Diğer Hizmetler

Ev TemizliğiHalı YıkamaEv BoyamaKoltuk YıkamaSineklik İmalatıPetek TemizliğiKombi BakımıTümü
 1. Anasayfa
 2. Hizmetler
 3. Yatak Yıkama
Paylaş Kazan!

PAYLAŞ KAZAN!

Birazdan alacağın teklif, indirimli olsun ister misin? Buhizmet'i Facebook hesabında paylaş, anında ₺20 indirim kuponu kazan.
Whatsapp Destek HattıBilgin olsun
Her şey dahil fiyat veriyoruz, bizde ekstra ücretler yok!